O nás

FIRMA pomerne mladá, založená 19.6.2018 s názvom GrafoVision s.r.o. Sme inovatívna spoločnosť, pripravená prijímať výzvy a vložiť do nich maximum.

Technológie v dnešnej dobe nadobúdajú neskutočné rozmery. Televízory nahrádzajú obrovské LED obrazovky tenšie ako prst, telefóny sa menia na mobilné počítače, ktoré nosíme stále pri sebe. Tak isto sa mení komfort u Vás doma. Minimalizujeme náklady na elektrickú a tepelnú energiu, ochraňujeme bezpečie Vášho majetku a poskytujeme Vám pohodlie a komfort vo Vašom domove, čo šetrí Váš čas.

Čo raz viac rastú požiadavky na komfort, bezpečnosť a energetickú úsporu majetku investora. Objekty vyžadujú komplikované a sofistikované riešenia elektrických zariadení.
My sa zaoberáme integrovaním našich poznatkov a skúseností do všetkých systémov od kúrenia a solárnych panelov cez inteligentné LED osvetlenie, zabezpečenie objektov elektronickým zabezpečovacím systémov a kamerovým systémom, ktorý je prístupný pre zákazníka on-line.Neváhajte nás kontaktovať a navštíviť naše sídlo, kde vizuálne zhmotníme a prekonzultujeme vašu víziu.

info@grafovision.skNáš cieľ

1
Ekológia

Úspora nákladov elektrickej a tepelnej energie

2
Bezpečnosť

Elektronické zabezpečovacie, kamerové systémy, snímače otlačkov prsta i RFID karty

S 3
Komfort

Komfortné je, máť všetko "v rukách" Inteligentný dom sa o to postará


Naša filozófia

Technológia budúcnosti

Najnovšie a najmodernejšie technológie a vývoj menia svet. Preto ich testujeme a ponúkame zákazníkom produkty s dlhoročnými skúsenostami v praxi.

Investor može a bude mať veľa penazí i keď bude schopný svoju profesiu zvládať na profesionálnej úrovni, ale nie vždy dokáže spracovať také kvantum informacií, ktoré potrebuje na stavbu domu, či innej nehnuteľnosti prípadne rekonštrukcie na systém moderného a komplexného riešenia šitých na mieru zákazníka.


Naše vedomosti

Inteligentné a prístupové systémy 90%
Zabezpečovacie & Kamerové systémy 100%
3D Vizualizácie 60%
Počítačové služby 90%
Velkoplošné LED Obrazovky 90%